Rozhovor s Lenkou

Obrazy, které změní váš svět.:))
Dnes mám pro vás článek z trochu jiného soudku, i když v něm taky půjde o barvy, jen ne o textilní. 🙂
Před nějakou dobou jsem objevila krásné obrazy Romany Rosa. Znáte ten pocit, když vás něco okouzlí na první pohled? Přesně to se mi stalo. Z obrazů vyzařuje klid a pohoda a ráda pozoruji jejich barevné kombinace a detaily.
Napadlo mě, že když člověk objeví něco krásného, měl by se o to podělit. A právě proto vznikl tento článek.
Romanku jsem poprosila o krátký rozhovor, a tak vám svoje obrazy představí přímo ona.

 1. Jak jste se k malování obrazů dostala?
  Maluji od té doby, co si pamatuji. Malovala jsem mnoho technik, studovala jsem malbu soukromě. Ale přišlo mi období, kdy jsem chtěla zachránit od nemoci blízké a celý svět. A našla jsem v sobě zcela jiné malování.
  Zajímalo mne, jak funguje lidská mysl, co se v nás děje. Hledala jsem, studovala různé terapie, léčitelské techniky, meditace, mandaly a tam jsem si všimla, že nějak vím, o čem si lidé malují, co si prožívají. Viděla jsem to za jejich obrázky. Všimla jsem si také, že maluji symboly a obrázky, které mají pro toho člověka význam.
 2. Na někoho mohou vaše obrazy působit poněkud ezotericky. Je tento dojem správný, nebo v sobě obrazy ukrývají něco jiného?
  Není podstatné, kam si mne lidi zařadí. Považuji to za dovednost. Často se domníváme, a nevíme. Jsem tady pro každého, koho mé obrazy osloví. Obraz čte vaše duše. V umění to tak je a svět je jednou velkou galerií umění. 
  3.Když se vám ozve zájemce o transformační obraz na míru, co poté následuje?
  Domluvíme si rozhovor. Ptám se vás na různé věci, a jak spolu povídáme, vytvoří se ve mne obraz. Nad tím nepřestanu žasnout. Obraz, který vznikne si pamatuji, dokud ho nenamaluji. Pro vás je takový rozhovor jako náboj. Už u rozhovoru si všimnete, co se skutečně děje. Začnete si všímat jiných věcí.
  Při malování vím o vás spoustu věcí, ale podstatné se dozvíte.
 3. Co může klient od obrazu očekávat? Přece jenom takový obraz zřejmě není úplně levná záležitost. 🙂
  Očekávejte, že se vám uleví, budete živější, budete se cítit dobře. A dozvíte se o sobě zajímavé věci, váš svět se projasní. Jsou klienti, se kterými pokračujeme v osobní transformaci. Zlepší se vám nálada a život se stane snazší, zjistíte, že není potřeba složitě řešit a plánovat. Je to jinak, než si myslíme.

Obrazem investujete do sebe. Kolik, to nechám na vás. Kdybyste věděli, že existuje cesta životem daleko snazší, že budete šťastní ? Investice se mým klientům vyplatila. Obrazy tvořím od deseti tisíc a víc. Všem mým klientům se investice vyplatila nebo i vícenásobně vrátila.

 1. Velice mě zaujal váš Milionový obraz. Působí na mě jako takový Rolls-Royce mezi obrazy. Namalujete jej pro kohokoliv, nebo si klienty nějak vybíráte? A jak vlastně takový Milionový obraz vzniká?
  Děkuji, milionový obraz je balzám na duši. Je to barevný reliéf malovaný na zeď ve velkých formátech. Na tyhle obrazy si klienty vybírám. S klientem trávím více času než jeden rozhovor. Jsem s tím člověkem, objevuje svůj největší poklad.
 2. Pořádáte výstavy svých obrazů, případně jiné akce, kde se s vámi mohou lidé setkat?
  Ano, připomněla jste mi, maluji a vystavuji tématické obrazy. Koupě takového obrazu je podobná jako u obrazu na míru. 
  Aktuální výstavu mám vždy napsanou na webu romanarosa.cz nebo na Facebooku /https://m.facebook.com/home.php?_rdr#!/profile.php?id=156697641134852 /
 3. A poslední otázka, jak vás mohou zájemci o obraz na míru kontaktovat?
  Na Facebooku i na webu, e-mail: romanarosawy@gmail.com
  Romanko, děkuji za váš čas a přeji vám spoustu spokojených klientů.
  Děkuji vám, Leni.
  Na Romanku musím ještě něco prozradit. 😉 Nejenže maluje nádherné obrazy, ale také působí jako trasformativní koučka. Klasický osobní rozvoj, kde vám někdo bude podsouvat své pravdy, které jediné jsou správné, techniky, návody ani strategie, však u ní nenajdete. Získáte něco mnohem, mnohem hlubšího.. Ale to už by bylo na další článek. 🙂
  Přeji vám krásné letní dny!
  Lenka
 4. Děkuji Leni
© Copyright 2021 Vytvořil Jovan Rosandič.