Všimnete si, co je pro vás v obraze se šifrou štěstí.

Stála jsem v galerii, kde se prodávala i má díla. V tom vstoupili dva lidé. Muž a žena, mladí manželé. Rozhlíželi se a vybírali obraz do nově postaveného domu. Zeptala jsem se: ,, Zajímalo by vás mít svůj obraz na míru?’’ Tiše se na sebe podívali. A po chvíli povídání  jsme si domluvili schůzku k obrazu. 

Nastal den našeho setkání.Tady začala tvorba obrazu.

Manželé oba pracovali jako obchodníci v jedné společnosti. Vyprávěli, jak si užívají život. A byli překvapení, že se stavbou domu jim vstoupily do života podivné  nepříjemnosti. Obávali se co se bude dít dál. 

Povídali jsme si asi dvě hodiny.

Během našeho rozhovoru se stalo pár nezapomenutelných momentů. Podívali jsme se spolu na nepříjemnosti zcela jinak a rozebrali témata, která mne k obrazu zajímala. Těšilo mne, jak se oba rozzářili.

Navštívila jsem jejich dům, vybrali jsme místo pro obraz.

Vzniklo velmi zajímavé dílo. Navíc jsem měla pro oba dva další zajímavé informace. Vždy u tvorby obrazů na míru objevím pro klienta zajímavé informace.

Přišel den ,,D’’. Přivezla jsem obraz. Oba manželé byli spokojeni. Krásná odměna. A nejen to. Čekala mne další odměna.

Vyprávěli, jak se situace uklidnila a navíc  během dalšího týdne získali velké zakázky pro svoji společnost. 

Za nějakou dobu jsem se dozvěděla, že manželům už žádné podobné nepříjemnosti kolem novostavby domu nenastaly.

Nechte si namalovat vlastní obraz, který vám dá odvahu uvidět svět plný nových možností. Vaše schopnosti a talenty, které ve vás dřímají. Objevte více to, kým jste. Podpořte harmonii ve svém prostředí.  Dovolte si mít svůj Živý obraz.

© Copyright 2021 Vytvořil Jovan Rosandič.