Vzdušné zámky - Romana Rosa

Vzdušné zámky

Dříve jsem o tom hodně četla.: ,, Stavíš si vzdušné zámky.’‘ Teprve po letech jsem pochopila význam této věty.
Pokud ve vašich životech není něco, jak má, pokud se trápíte nebo vám něco vadí, věříte něčemu, co není skutečné.

Občas se v životě přihodí, že něco nefunguje. Také jsem tomu věřila, že něco nefunguje. Ztratila jsem sourozence i rodiče, partnerský rozchod a následné trápení byl můj denní chléb. Matka samoživitelka. Na krku starosti, jak vyplatit dědictví.

Dávno jsem uvěřila, že je něco se mnou špatně a začala jsem v sobě vytvářet odpor.
Tohle vše se mi dělo přesto, že jsem studovala terapie a různé metody. Denně jsem na sobě pracovala. Ulevilo se mi na chvíli. Jedno jsem zpracovala a rychle tady byl něco jiného k řešení. Před očima se mi děl podivný film, znova a znova jsem do toho padala. Vůbec jsem nerozumněla sama sobě a tedy ani lidem.
Myslela jsem si, že prožívám skutečné pocity způsobené děním v mém okolí, ze situací v rodině.
Ze všech stran se mi to potvrzovalo. Napadlo mne, že s tím musím něco udělat, jinak se zblázním!!!!!!

Šla jsem se zeptat, co mám v životě dělat dál? Jak se toho zbavit. Ano, dozvěděla jsem se, že je to na hodně dlouho. To přidalo mému trápení korunu. To se utrápím.
Vzdala jsem to.
Stalo se ale něco, co mi úplně změnilo život. Uviděla jsem to, kdo jsem. Uviděla jsem do místa, odkud vše vzniká. Uviděla jsem to uvnitř. Najednou byla tím vším, co je.
/dočtete se v mém příštím článku/
Pochopila jsem, že si trápení způsobuji sama. Došlo mi to. Vše mi začalo dávat smysl. Ulevilo se mi.

Často jsem se smála  i v situacích, které vypadaly složitě.Uvnitř mne bylo ale jasno. Zavládla ve mně spokojenost.
Za nějakou dobu jsem si splnila své sny. Byla jsem s dětmi v Peru, prodala jsem dům, bydlím na vysněném místě a dělám co mne baví. No a taky mne baví vše co dělám:)) Zažívám opravdové dobrodružství.

Teď se o kousek vrátím. To, že jsem viděla kdo jsme, jsem si nechala pro sebe až do doby, kdy jsem pochopila jak to předat. Pomohli mi v tom úžasní lidé. Prohlubovala jsem s nimi a tohle pochopení. Prohlubuji to pochopení stále. Předávám to dál, vám. Tohle je něco, co mi dává smysl. Je to štěstí. Chci, aby jste to viděli. Baví mne dívat se s vámi do místa, odkud se vše děje. Kde jsme. Láska. Baví mne měnit váš život …na šťastný.

Naučila jsem se o sobě stejně jako vy,, jak má můj život vypadat. Naučila jsem se pravidla a nesmysly, se kterými jsem se denně probouzela. V momentě, kdy si všimnete, kdy si to dovolíte připustit, že je to jinak, přestanete mít otázky.
Je to nádherné dobrodružství.
Nedokážete si ani představit, co vše umíte a jak jste úžasní. Jsem šťastná, že se ve vás rozsvítí jiskra na seminářích, kde si vy malujete. Vidím to za vašimi obrázky A baví mne být s vámi v mých programech. Získala jsem dovednost předat štěstí i do obrazů, které pro vás maluji. Děje se to všude! Děkuji za to.

Vy sami jste to, co je, láska. Můžete se opřít o to, kdo jste v každé situaci. Máte v sobě obsažený celý vesmír. A vesmír je tvořivý a hravý, je to vaše podstata. Je potřeba si všimnout, uvidět co je skutečné. Přestat se sebou cokoli dělat a začít se dívat co se děje.

Nikdo lépe neví, co máte dělat, než vy sami. Je potřeba to uvidět. Bez toho si jen myslíte na přítomnost. Na jedné přednášce mi paní řekla:,, Hmm, to znám, to je přítomný okamžik. ‘’Tohle není ono. Dokud o tom myslíte, nejste to.
To, co se děje a jak se dívat vám nemůže ukázat někdo, kdo neví, co se děje.
MNE V ŽIVOTĚ NIC LEPŠÍHO NEPOTKALO. PRO MNE I MÉ DĚTI A VŠECHNY, KTERÉ POTKÁVÁM. DĚKUJI.
Nevrátila bych se ke starému způsobu života !!!!!!!!!!!!!!!!

Jsem s vámi v programech 3 měsíce. To, co pro sebe uvidíte máte napořád. Už se nevrátíte zpět ke starému myšlení.
Je v tom více vašeho zdraví, krásné vztahy, prosperita, hravý život. Láska. Přestanete se starat kdo komu ublížil nebo co je špatně. Ve vašem životě to přestane existovat.
Kdo prošel se mnou 3měsíční VIP koučink je to nejrychlejší a trvalé. Víte, o čem píšu. Štastné vztahy, zcela jiný postoj k životu,. vaše místo zde.

Kdo má ode mne obraz na míru. Jdete, směřuje vás to tam, kde jste více sami sebou.  Více zde:

Také vy, kdo jste prošli 3 měsíční tvořivé programy mi píšete, že  je něco jinak. Jste na světě rádi. Naučíte se vytvořit cokoli ve svém životě, o čem sníte.  Zamluvte si také své místo zde

V programu hubnutí, který trval 6 týdnů jste to uviděli. Začaly se dít jiné věci. Zhubnuli jste a můžete přitom jíst to, co máte rádi. Život se děje pro vás.  Nový program hubnutí tentokrát na á týdnů mám pro vás zde:  
Dovolili jste si uvidět více sebe, lásku, kterou jste. Máte lepší náladu. Přestali jste říkat, že něco nejde. Víte, že můžete, když chcete.
Láska. To slovo má pro mne zcela nový význam. Obrovský, neomezený, nepopsatelný slovem. Nádherný!
Jsem zamilovaná do života!

ZŮSTAŇTE SE MNOU….    Vaše Romča Rosa❤️

Pro začátek si splňte přání ve společném obraze. Podívejte se jak.

Romana Rosa

Maluji obrazy, které mění váš svět ! Povídám si s vámi a měníte svůj svět sami !