To je nápad ! - Romana Rosa

To je nápad !

Četla jsem knihu. Byla tak napínavá. Vzrušující příběh, a právě v tom nejlepším a nejnapínavějším momentu jsem zjistila, že další stránky jsou prázdné. Cože? V ten moment jsem měla vymalováno. Napadlo mne.

Co to má znamenat? Kdo to udělal? Co teď? To se mi snad jen zdá!!! Běžím k počítači a hledám, kde mohu okamžitě najít knihu ke stažení, online. Jsem v úplném zápalu hledání. Bože pomóóóc!! Kde to najít? Je to nový výtisk. Beru telefon a volám do vydavatelství, nikdo to nebere? Cože? Nic jsem nezjistila.
Sedla jsem si a sedím, prázdno, jen tak koukám. Tady nic nezmůžu. hm.
Jak tak koukám na knihu, všimla jsem si poznámkového bloku, který ležel vedle nedotisklé knihy. Vzala jsem blok do ruky, ty čisté listy, stejné jako v knize a napadlo mne. Hm, to si tu knihu mám asi dopsat sama. No tyyy jooo! A proč ne?……. Dopíšu si ji sama. Paráda. Vzala jsem do ruky tužku a dopsala jsem příběh. Byla to neskutečná zábava. Vymyslela jsem si vlastní příběh. No a co, že nejsem spisovatelka. Vůbec o nic nešlo. Bavilo mne to. Teď mám pocit, že se mi nic lepšího nemohlo stát. Díky tomu, kdo knihu nedokončil:))

Taky jste si všimli, že máte všechny nápady vždy u sebe?  Napište mi, jak jste dostali nápad na e-mail:
romanarosawy@gmail.com

vaše koučkomalířka Romana

Romana Rosa

Maluji obrazy, které mění váš svět ! Povídám si s vámi a měníte svůj svět sami !