Obraz na míru - Romana Rosa

Váš Obraz na míru

Naučila jsem se za barvami vnímat to, co je pro vás podstatné. Jsem spíše prostředníkem. Barvy a tvary obrazu, který si umístíte do prostředí vás začnou inspirovat. Probudí ve vás prostor, kde jste sami sebou. Přirození, uvolnění, tvořiví. Doplňky k obrazu, jako například polštářky na pohovku nebo koberec, či část nábytku sestavené do harmonie vše ještě umocní.

Není potřeba uvěřit. Vyzkoušejte si sami.


Budete cítit více životní síly, budete zdravější a zlepšíte si náladu.

Obrazy a design na míru promění váš svět.

Objevujete nová řešení. Obraz na míru je možnost. Jste v něm vy sami. Umístěte obraz do vašeho prostředí na místo, kde trávíte více času. Kdykoli budete řešit jakoukoli situaci, využijte sílu tvarů a barev obrazu. Jen tak se dívejte do obrazu, do jeho tvarů a barev  se nechte vtáhnout. Poté si dělejte běžné věci, co je potřeba. Vše přijde ve správný čas. Odpověď vám přijde i bez obrazu. Jen s obrazem je to mnohem dříve a účinně. Všimnete si, že máte ve věcech častěji jasno.

Obraz je vytvořen tak, aby ve vás probouzel víc to, kým skutečně jste.

Co jsem zjistila po nějaké době u lidí, pro které jsem tvořila obraz na míru? ​

  • Sobrazem naskočíte na pohodovější vlnu.
  • Peťovi se zlepšilo zdraví. Tomáš našel svou lásku po mnoha letech. Renča měla svůj světový projekt. Pavla našla skvělý byznys. Alenka zhubla bez diet, Ondrovi se lépe spí a další.

Investice, která se vám mnohonásobně vrátí, čím víc do sebe investujete, tvoříte pro sebe hodnotu. Podrobnost s jakou chcete mít pro sebe obraz, který vám změní život, je na vás. Splátky jsou možné po domluvě.

Co k obrazu potřebuji od vás:
Jednu až dvě hodiny si popovídáme. Napište mi: romanarosawy@gmail.com nebo volejte na tel. 775 211 355

Cena je od 10 000,- Kč - 50 000,-Kč - 100 000,-Kč - neomezeně

NĚCO PRO TEBE ! ZÍSKEJ VÝHODNOU NABÍDKU !