Obraz na míru - Romana Rosa

Váš Obraz na míru

Naučila jsem se za barvami vnímat to, co je pro vás podstatné. Jsem spíše prostředníkem. Barvy a tvary obrazu, který si umístíte do prostředí vás začnou inspirovat. Probudí ve vás prostor, kde jste sami sebou. Přirození, uvolnění, tvořiví. Doplňky k obrazu, jako například polštářky na pohovku nebo koberec, či část nábytku sestavené do harmonie vše ještě umocní.

Nenní potřeba uvěřit. Vyzkoušejte si sami.


Budete cítit více životní síly, budete zdravější a zlepšíte si náladu.

Obrazy a design na míru promění váš svět.

Objevujete nová řešení pro běžné situace, přitáhnete si do života ty správné lidi. Obraz na míru je možnost, jste v něm vy sami. Umístěte obraz do vašeho prostředí na místo, kde trávíte více času. Kdykoli budete řešit náročnější situaci, využijte sílu tvarů a barev obrazu. Sedněte si na koberec, který je součástí nebo se opřete o polštář nebo jen tak se dívejte do obrazu. položte si k danému tématu konkrétní otázku. Dívejte se do jeho tvarů a barev  se nechte vtáhnout. Poté si dělejte běžné věci, co je potřeba. Vše přijde ve správný čas. Odpověď vám přijde i bez obrazu. Jen s obrazem si všimnete více snazších řešení, které běžně zamítáme a chceme vše dělat, jak jsme naučení.

Obraz je vytvořen tak, aby ve vás probouzel víc toho, co máte rádi. Doslova to k vám bude přitahovat. Začněte si všímat!

Není to jen tak jednoduché obraz pro vás vytvořit. Opírám se o tu největší sílu v nás a všechny dovednosti, které jsem se naučila během 20ti let.​

Co jsem zjistila po nějaké době u lidí, pro které jsem tvořila obraz na míru? ​

  • Přitáhnete do života to, co je pro vás nejlepší, co vám sedí a s čím uvnitř rezonujete.
  • Opouštíte staré zvyky, máte lepší postoj k životu.
  • Máte klidnější spánek a také se může vyčistí vaše prostředí doma, v práci a všude, kam si obraz dáte.
  • Zlepšení se vám vztahy v rodině, v práci i podnikání. Pokud máte vysloveně jedno přání, které je do obrazu vloženo, děje se.
  • Uklidníte se uvnitř a navenek jste zdravě aktivnější.

Investice, která se vám mnohonásobně vrátí, čím víc do sebe investujete, tvoříte pro sebe hodnotu. Podrobnost s jakou chcete mít pro sebe obraz, který vám změní život, je na vás. Splátky jsou možné po domluvě.

Co k obrazu potřebuji od vás:
Jednu až dvě hodiny si popovídáme. Napište mi: romanarosawy@gmail.com nebo volejte na tel. 775 211 355

Cena je od 10 000,- Kč - 50 000,-Kč - 100 000,-Kč - neomezeně

NĚCO PRO TEBE ! ZÍSKEJ VÝHODNOU NABÍDKU !

Od 40ti tisíc k obrazu získáte Transformativní koučink na 2 měsíce ZDARMA