Milionová zeď - Romana Rosa

MILIONOVÁ ZEĎ

Ten nejcennější poklad ! Změní svým stylem to, co se následně bude dít ve tvém životě ! Po čem toužíte ?

Sedím si na svém pokladu, bohužel ani svou pokladnici neotevřu?  Nebo ANO ? Co tam život pro mne má? Získejte osobní MILIONOVÝ obraz na míru, který vytvořím pro vás na zeď .

ZÍSKEJTE na zeď obraz, originál, který je vaším Strážcem i pokladem. Je to abstraktní individuální barevný reliéf, který vám nabídne nové rozměry vnímání, změní život. Jak? 

Rozměr 2x2m/nebo jiná dohoda/ Vzniká zajímavým způsobem. Nejen, že bude tvořit dominantu v prostoru, ve vašem prostředí kde bydlíte nebo podnikáte.  V prostředí se budete cítit lépe. Váš život se změní, budeš přitahovat vše, co vám přinese úspěch. Věci začnou najednou do sebe zapadat. Život bude dávat smysl a vše se vyjasní. 

Všimnete si zajímavých věcí, dřív vidět nebyly. Uvidíte víc pro svůj život, práci nebo vztahy. V obrazu je ztvárněn abstraktním způsobem pro vás Strážce vašeho života a lásky. Pokud vidíte pro sebe omezení, teď ve vašem životě už nebudou. Život se vám stane hrou a otočí se o 360 stupňů směrem pro vás !

Co je potřeba k obrazu:
Před tvorbou je potřeba se setkat v prostoru, kde bude obraz Strážce vytvořen a budeme si 2 až 3hodiny povídat. Klienty pro malování OSOBNÍHO STRÁŽCE si vybírám. K obrazu Strážce získáte ode mne pro sebe TAJEMSTVÍ. Vždy budete vědět v životě ....kudy teď! /Cena od 100 000,-