Koučink - Romana Rosa

Transformativní       ART KOUČINK

BUDE SE VÁM DAŘIT TO, CO DĚLÁTE

Myslela jsem si, že vše dělám co nejlépe. Snažila jsem se překonat strachy a jít do všeho.  Chtěla jsem změnit svůj život. Použila jsem různé techniky. Bylo to namáhavé a nic moc se neměnilo. Mám za sebou studia úžasných technik, jak zlepšit život. Šla jsem cestou pozitivního přístupu. Tahle cesta je náročná a strávíte čas kontrolou myšlenek, není to ono.

Začala jsem se v tom ztrácet, proč se to děje a pak to přišlo. PROZŘENÍ. Nedokážete si představit, jak obrovské věci dokážeme v krátkém čase. Nenahradíte to ničím jiným.  Jen sami sebe zdržíte. Pochopit, co se skutečně děje bylo nejvíc, co mne kdy v životě potkalo. Není nic, nic a nic, k čemu by se to dalo přirovnat.

Je na čase objevit tento fenomenální krok k plnému životu.

Každý z nás chce, aby se mu dařilo skvěle. Snahou to jde jen stěží.  ,,Muset''už není potřeba. Budete mít jasno v tom, kudy se vydat dál. Uvolníte se a budete si konečně užívat život.

Mám pro vás bonus - kdo chce....při hodinách povídání si namaluje občas spontánní obrázek. Z vašeho obrázku se dozvíte  pozoruhodné věci. Umíte si o sobě namalovat úžasné věci, možnosti, řešení, talenty, vztahy, cokoli. Pracuji už 20 let s lidmi a barvami, umíte si o sobě malovat úžasné věci.Pochopíte-li co se děje, zjistíte, že jediná vaše touha vždy byla být šťastná/ý/!  Můžete to uvidět a váš život se změní! Začnete prožívat život zcela jinak, nebude vás zajímat slovo ...starosti nebo stres!


Pro každého, kdo chce život prožít naplno! Nečekejte, nevíme, kolik máme času, žijte naplno! Kdo má pusu a mluví, vždy se  se mnou domluví ! 

Osobní  prměna  - 3 měsíce/ 1-2h týdně           30 000,-Kč                

Bussines koučink - 3 měsíce /1-2h týdně          36 000,-Kč 

​Tým 6-20 lidí -3 měsíce/1-3h týdně                    40 000,-Kč


Součástí tříměsíčního koučinku je Hra za hranicemi Mysli =  Splníte si sny, přání a touhy, které jsou pro vás teď nedostupné z nějakých vašich důvodů


Prožijete život, ve kterém jsou úplně nové možnosti, přestanete toužit po štěstí a budete ho prožívat! To je velký rozdíl.

Objevíte nový postoj ke všemu a přestanete se snažit. Ztratíte námahu a únavu. Tahle omezení vás už nebudou zajímat, odtud už znáte svůj další krok při všem, co děláte.

Pochopení, změna proběhne v každé oblasti života současně !

Ve vašem životě přestane existovat frustrace, manipulace, nuda, nedostatek, osamělost, únava.  Zlepší se vám vztahy, rodina, zdraví, budete prosperovat v čem budete chtít. Bude vás bavit to, co právě děláte. Všímáte si dětí? Jak to dělají? Hrají si, přesně, to je ono! 

Proměna zabere chvíli času, zůstaňte chvíli se mnou a navždy se vše změní.   

Upozornění!! Nebudeme spolu nic vylepšovat a přesto se všechno zlepší.

BUDETE VĚDĚT, CO MÁTE DĚLAT!  ŽIVOT VÁM ZAČNE DÁVAT SMYSL!
Takže:
JSTE TÍM PŘITAŽLIVÝM ČLOVĚKEM, CO HO BAVÍ ŽÍT ?
Jak je možné být projít změnou bez namáhavých tréninků mysli?
Napište mi nebo zavolejte na tel. 775211355

KOUČINK se mnou trvá 3 měsíce - budeme se vídat 1x týdně /Setkání probíhá živě nebo skype, Timeout,Hanghoust/
Získáte novou chuť do života ! 

Zavolej mi na tel. 775 211 355   Cenu si domluvíme osobně. Pokud jste ze vzdáleného místa, setkáme se na skype a minimálně jedno až dvě setkání živě.