Cesta osobnosti nebo cesta DUŠE ? - Romana Rosa

Cesta osobnosti nebo cesta DUŠE ?

 

Existuje NĚCO, co je víc, než si dokážeme vůbec představit. Jedině to, že si všimneme, dokáže změnit dění všech směrů našeho života. Nazvu to cesta DUŠE.

Dejme tomu, že jsou dvě cesty. Cesta, kde to bude vypadat úžasně. Dostanete úkoly a stále si budete kontrolovat, co děláte. Budete si plánovat velký cíl a k němu své malé cíle a jak k nim dojít a hlídat se, aby jste neupadli do prokastinace. Držet se plánu. Večer si budete plánovat svůj druhý den. Budete se usmívat, ale uvnitř se ještě zkontrolujete, zda je to dost nebo máte ubrat? Po čase vás to přestane bavit. Tohle je cesta rozvíjení osobnosti.

Nebo druhou cestu, kde si dáte svůj cíl, to, kudy se chcete vydat. Může být klidně postavit dětské centrum nebo naučit se vařit, Koupit si ostrov.  V tu chvíli zábava začíná. Začíná velká hra, děláte co vás napadne, ráno už se nemůžete dočkat, jste ještě v pyžamu a se zápalem už tvoříte. Dějí se věci, které vám najednou začnou dávat smysl. Potkáte člověka, který vám začne vyprávět věci, které jste teď potřebovali. Když jste unavení, jednoduše víte, že si jdete lehnout. Prostě si hrajete, máte vše co potřebujete a nestaráte se, co bude za chvíli. Tohle je cesta DUŠE.

Co vám připadá skutečné? Cesta rozvíjení osobnosti? Nebo Cesta DUŠE? Jakto, že všichni to říkají, že v jednoduchosti je krása a pak skončí v tom nejsložitějším kolotoči pravidel jak má život vypadat a že svůj život máte řídit? Pak věřte, že život nezahlédnete v jeho kráse tvoření.  Cesta DUŠE je totiž to, kde pochopíte, co je skutečné a kde objevíte cokoli chcete žít, prožít, najít tou nejzábavnější cestou. Tohle je váš největší rozvoj.

V KAŽDÉM Z NÁS JE DĚTSKÁ DUŠE, CO POTAJÍ VĚŘÍ NA ZÁZRAKY, TIŠE, POTAJÍ. KAŽDÝ MÁ SVŮJ SEN!

Těším se na vás!

Vaše průvodkyně po cestě tvoření

melířkokoučka   Romana Rosa

 

Romana Rosa

Maluji obrazy, které mění váš svět ! Povídám si s vámi a měníte svůj svět sami !